mSaver – oszczędzanie

Zacznij oszczędzać

mSaver to dość oryginalny sposób na oszczędzanie. Z pomocą mSavera możesz w reszcie zacząć oszczędzać: skutecznie, prosto i bez zbędnych formalności.

Dlaczego warto zainteresować się mSaverem? Bo jest:

 • wygodny – automatycznie odkładaj niewielkie kwoty, po każdej transakcji
 • elastyczny – dopasuj sposoby oszczędzania do swoich potrzeb
 • zyskowny – skorzystaj z oprocentowania sięgającego nawet 9%!
 • bez zobowiązań – możesz wypłacać pieniądze bez utraty odsetek

mSaver to innowacyjny program oszczędnościowy – za każdym razem kiedy wykonujesz przelew, płacisz kartą albo wypłacasz gotówkę – odkładasz pieniążki. Wystarczy, że wcześniej zdefiniujesz sposób w jaki chcesz oszczędzać i… oszczędzasz! Pieniążki odkładane są automatycznie.

Sposoby na oszczędzanie z mSaverem

mSaver umożliwia do wyboru jeden z trzech podstawowych sposobów oszczędzania. Pieniążki odkładane są za każdym razem gdy je wydajesz: dokonując przelewu, płacąc za zakupy, wyciągając gotówkę w bankomacie. Ile pieniążków będzie odkładanych? Ty decydujesz!

Do wyboru trzy opcje, wyliczające odkładane pieniążki:

 • zaokrąglenia wydawanych pieniędzy do dziesięciu złotych (w przypadku wydawania kwoty pełnych dziesiątek – 5 zł)
 • wybrany procent wydanej kwoty z przedziału od 1% do 15%
 • stała zdefiniowana kwota z przedziału od 3 zł do 10 zł

Niezależnie od wybranej opcji możesz również ustalić stałą kwotę comiesięcznego „doładowania” oszczędności. Wystarczy, że wybierzesz dzień miesiąca i ilość pieniędzy, a automat zadba by do mSavera wpływały pieniążki na oszczędności.

Oprocentowane oszczędzanie

Oprocentowanie oszczędności stoi na całkiem niezłym poziomie, jest ono zależne od odkładanej kwoty. Przedstawia się ono następująco:

 • oszczędności miesięczne poniżej 3000 zł – 5%
 • oszczędności miesięczne powyżej 3000 zł – 3,6%

Aktualnie obowiązuje promocyjne oprocentowanie, dla miesięcznych oszczędności do 1000 zł:

 • dla nowych klientów mBanku – 9%
 • dla stałych klientów mBanku – 7%

Jak widać oprocentowanie nie jest najgorsze. Natomiast promocyjne oprocentowanie jest bardzo dużo, jak na obecne czasy. Jeśli planujesz założyć konto w mBanku i masz pieniążki na oszczędności, to teraz jest bardzo odpowiedni czas.

mSaver – czy warto

Jeśli chcesz odłożyć pieniążki na wymarzony cel, ale masz trudności z samodyscypliną – mSaver powstał dla Ciebie! Drobne kwoty odkładane automatycznie do oszczędności będą dla Ciebie nieodczuwalne. Z pewnością jednak po czasie docenisz ich wartość!

Nie ma co się oszukiwać – mSaver pomoże Ci oszczędzać pieniążki które posiadasz, natomiast nie wypracuje ich z niczego. Jeśli chodzi o realne oszczędzanie, mSaver to świetny sposób, jak najbardziej godny polecenia.

Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania!

Jeśli nie jesteś klientem mBanku, polecam założenie darmowego konta z wysokooprocentowanym mSaverem. Aby skorzystać z promocji wystarczy, że podczas składania wniosku o konto zaznaczysz „Produkty dodatkowe: oszczędnościowe” a następnie „mSaver”. Przeczytaj dokładną instrukcję jak założyć konto w mBanku z mSaverem.