Jak założyć konto w mBanku

Założenie konta w mBanku

Jak założyć konto w mBanku? Założenie eKonta w mBanku przebiega szybko i bezproblemowo, o ile się wie jak to zrobić. Poniższy opis pomoże Ci założyć konto w mBanku bez zbędnego stresu! Wniosek o założenie konta to tylko 5 kroków. Każdy z nich przedstawiony jest na obrazkach, ważne miejsca zaznaczone są strzałkami.

Żeby założyć konto w mBanku potrzebujesz jedynie dowód osobisty. A wszystko zawarte jest w 5 krokach, co zajmie Ci maksymalnie 15 minut! A więc do dzieła: załóż konto w mBanku już teraz!

Krok 1: Złóż wniosek o założenie konta w mBanku

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO W MBANKU

Pierwszym krokiem jest wejście na stronę na której możesz złożyć wniosek o eKONTO! Po przejściu na stronę kliknij Złóż wniosek.

Krok 2: Wybierz kartę płatniczą

zalozenie ekonta

W drugim kroku możesz wybrać kartę płatniczą do Twojego konta. Karta jest bezpłatna, po warunkiem dokonania płatności na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. W przypadku płatności poniżej tej kwoty, zapłacisz 6 zł na miesiąć.

Po dokonaniu wybroku kliknij Dalej.

Krok 3: Uzupełnij dane osobowe

To najdłuższy ze wszystkich kroków zakładania konta w mBanku. Tutaj możesz uzupełnić swoje dane osobowe.

Jak założyć ekonto - rachunek jak zalozyc ekonto

Wypełnij formularz, uzupełniając swoje dane osobowe oraz adres zamieszkania. Warto zaznaczyć opcję na samym dole: Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych… – w przypadku jakichkolwiek problemów uzyskasz pomoc od konsultantów.

Następnie przejdź Dalej.

Krok 4: Podsumowanie i oświadczenia

zakładanie w mbanku

To już prawie koniec. Sprawdź swoje dane, jeśli wszystko się zgadza zaznacz Akceptuję wszystkie oświadczenia. Zaznacz również, że jesteś polskim podatnikiem i kliknij Dalej.

Krok 5: Wybierz sposób podpisania umowy i wyślij wniosek

zakładanie w mbanku

W ostatnim kroku wybierz sposób podpisania umowy. Jeśli posiadasz konto w innym banku, polecam wybór Przelew z innego Banku. Pamiętaj jednak, że dane w wybranym banku, muszą zgadzać się z danymi w formularzu o konto w mBanku. W przeciwnym razie potwierdzenie konta nie powiedzie się.

Bezpieczną opcja jest wybór podpisania umowy przywiezionej przez kuriera. Nie musisz posiadać innego konta bankowego, jedyne czego będziesz potrzebować to dowód osobisty.

Możesz zmienić adres dostawy dokumentów przez kuriera

Po wyborze sposobu podpisania umowy kliknij Wyślij.To już koniec, gratulacje! Twoje konto, zwane eKontem zostanie niedługo założone. Teraz pozostaje Ci czekać na podpisanie umowy lub wykonanie przelewu potwierdzającego z innego banku. Potem już tylko aktywacja konta w mBanku i… możesz się cieszyć własnym, darmowym, internetowym kontem bankowym.

Aktywacja konta w mBanku

Jak bezproblemowo aktywować konto w mBanku? Tego dowiesz się czytając o aktywacji konta w mBanku.

Jak założyć konto dla młodzieży lub dziecka?

Wniosek o założenie konta dla młodzieży nieco różni się od tego dla dorosłych. Przeczytaj opis krok po kroku jak założyć izzyKONTO?