Jak założyć konto w mBanku

Założenie konta w mBanku

Jak założyć konto w mBanku? Założenie eKonta w mBanku przebiega szybko i bezproblemowo, o ile się wie jak to zrobić. Poniższy opis pomoże Ci założyć konto w mBanku bez zbędnego stresu! Wniosek o założenie konta to tylko 4 kroki. Każdy z nich przedstawiony jest na obrazkach, ważne miejsca zaznaczone są strzałkami.

Żeby założyć konto w mBanku potrzebujesz jedynie dowód osobisty. A wszystko zawarte jest w 4 krokach (tak naprawdę tylko w 2) i zajmie Ci max. 10 min.! A więc do dzieła: załóż konto w mBanku już teraz!

Krok 1: złóż wniosek o założenie konta w mBanku

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO W MBANKU

Pierwszym krokiem jest wejście na stronę na której możesz złożyć wniosek o eKONTO! Po przejściu na stronę kliknij Złóż wniosek.

Krok 2: wybierz sposób podpisania umowy

zalozenie ekonta

W drugim kroku wybierz sposób podpisania umowy, polecam kuriera. To bardzo wygodna opcja, umowę podpiszesz we własnym domu w max. 5 minut, jedyne czego będziesz potrzebować to dowód osobisty.

Po zaznaczeniu odpowiednich opcji kliknij Dalej.

Krok 3: uzupełnij dane osobowe

To najdłuższy ze wszystkich 4 kroków zakładania konta w mBanku. Tutaj możesz wybrać kartę płatniczą, oraz uzupełnić swoje dane osobowe.

Jak założyć ekonto - rachunek

W polu rodzaj rachunku zaznacz Indywidualny – Twoje konto będzie należało wyłącznie do Ciebie. Możesz również wybrać kartę płatniczą – jest bezpłatna, gdy płacisz za zakupy miesięcznie na łączną kwotę co najmniej 100 zł. W przeciwnym wypadku kosztuje 2 zł/miesiąc.

jak zalozyc ekonto

Cały trud sprowadza się do wpisania swoich danych osobowych. Pola oznaczone czerwoną gwiazdką są obowiązkowe. Uzupełnij kolejno dane osobowe, dane kontaktowe i dane adresowe. Warto zaznaczyć ostatnią opcję, czyli Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych w ciągu 10 dni…- w razie problemów uzyskasz pomoc.
Jak już wszystko gotowe kliknij Dalej. Najgorsze już za Tobą!

Krok 4: zakończenie zakładania konta w mBanku

zakładanie w mbanku

To już praktycznie koniec. Sprawdź swoje dane, jeśli wszystko się zgadza zaznacz Akceptuję wszystkie oświadczenia. Na koniec kliknij Wyślij.

Wniosek o eKONTO został złożony! Zasługujesz na kawę i ulubione ciastko :) Teraz pozostaje Ci czekać na podpisanie umowy. Potem już tylko aktywacja konta w mBanku i… możesz się cieszyć własnym, darmowym, internetowym kontem bankowym.

Aktywacja konta w mBanku

Jak bezproblemowo aktywować konto w mBanku? Tego dowiesz się czytając o aktywacji konta w mBanku.

Jak założyć konto dla młodzieży lub dziecka?

Wniosek o założenie konta dla młodzieży nieco różni się od tego dla dorosłych. Przeczytaj opis krok po kroku jak założyć izzyKONTO?