Jak założyć izzyKonto

Jak założyć konto dla dziecka, młodzieży?

Jak założyć izzyKonto? Założenie izzyKonta jest nieco trudniejsze niż założenie zwykłego konta, ale z poniższym opisem przebrniesz przez proces zakładania konta bez stresu! Wszystko krok po kroku przedstawione jest na obrazkach, ważniejsze punkty zaznaczone są niebieskimi strzałkami.

Aby założyć izzyKonto musisz mieć ukończone 13 lat i posiadać legitymację oraz dane z dowodu osobistego rodzica lub opiekuna prawnego. Całość zajmie Ci max. 15 minut. Wiec do dzieła, przejdź przez 9 krótkich kroków i załóż izzyKonto!

Krok 1: złożenie wniosku

Jak zalozyc izzykonto

Pierwszym krokiem jest przejście do strony z wnioskiem o złożenie izzyKonta. Przejdź więc do wniosku o założenie izzyKonta. Aby rozpocząć proces zakładania konta kliknij WYŚLIJ WNIOSEK.

Krok 2: założenie izzyKonta

Zalozenie izzykonta

Drugi krok to tylko część informacyjna, nie wnoszącą nic nowego. Klinij DALEJ.

Krok 3: sposób podpisania umowy

Założenie izzykonto

Stajesz przed wyborem sposobu podpisania umowy. Polecam wybór Kuriera to naprawdę wygodny sposób podpisania umowy. Podpiszesz ją we własnym domu w 5 minut, wystarczy legitymacja i obecnośc wybranego we wniosku rodzica lub opiekuna prawnego. Jak widać izzyKonto oprocentowane jest na 0,7%- to Twój zysk od ilości pieniędzy na koncie! Po dokonaniu wyboru klinij DALEJ.

Krok 4: uzupełnij swoje dane

izzykonto zalozenie

Teraz wpisz swoje dane (dane wnioskodawcy). Wypełnij kolejno dane: osobowe i kontaktowe

Jak założyć konto dla dziecka

… oraz adresowe. Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych pól kliknij DALEJ.

Krok 5: uzupełnij dane rodzica (opiekuna)

Założenie izzykonta

Następnym krokiem jest wypełnienie danych przedstawiciela ustawowego czyli wybranego wcześniej rodzica lub opiekuna. Uzupełnij dane osobowe. Zwróć szczególną uwagę na pole Nazwisko panieńskie matki– to nazwisko panieńskie matki wybranego rodzica (czyli np. nazwisko panieńskie matki Twojej mamy lub taty).

Jak założyć konto w mBanku, wniosek

Uzupełnij jeszcze dane adresowe. Na samym końcu możesz ustawić, by dany rodzic (opiekun) mógł mieć wgląd do Twojego konta czy nie. Wybór pozostawiam Tobie, jeśli nie chcesz być kontrolowany zaznacz nie. Gotowe? Kliknij DALEJ.

Krok 6: wybór karty płatniczej

Darmowa karta płatnicza w izzykoncie

Stoisz przed wyborem karty płatniczej. Jest ona całkowicie darmowa, dlatego warto zaznaczyć jej wybór.

Do karty płatniczej możesz zamówić ubezpieczenie (druga strzałka)- kosztuje 1,70zł za miesiąc i gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku kradzieży karty i dokonaniu zakupów przez złodzieja. Wybór opcji zależy od Ciebie.

Po dokonaniu wyboru karty i ewentualnie ubezpieczenia kliknij DALEJ.

Krok 7: akceptacja regulaminu

Zakładanie izzykonta - regulamin

W tym kroku wystaczy zaakceptować wszyskie punkty regulaminu. Zaznacz wszystkie pola tak i kliknij DALEJ.

Krok 8: sprawdź swoje dane

Założenie izzyKonta - dane osobowe

Sprawdź dane swoje i rodzica (opiekuna). Jeśli wszystko się zgadza kliknij WYŚLIJ.

Krok 9: zakończenie zakładania izzyKonta

Aktywacja izzykonta

To wszystko, już wkrótce staniesz się posiadaczem izzyKonta! W ciągu tygodnia, najczęściej kilku dni skontaktuje się z Tobą kurier, potem wystarczy podpisać umowę i aktywować izzykonto.

Aktywacja izzyKonta

Aktywacja izzyKonta jest krótkim procesem, ale ważne żeby zrobić ją we właściwy sposób. Opis krok po kroku znajdziesz w artykule jak aktywować konto w mBanku.